Tweet |
Yüzme ve su topu takımları olan Kepez Belediyesi Spor Kulübü, yaz kurslarına katılan 3 bine yakın çocuktan yetenekli olanları altyapı gruplarına davet edecek. Adnan Menderes Tam Olimpik Yüzme Havuzu’na kursa gelen çocuklar, 20 antrenörün gözetimi altında tutuluyor. Özellikle yaşları 6-12 arasındaki kursiyerlerin gelişim hızlarını takibe aldıklarını belirten baş antrenör Ramazan Yarbaş, yetenekli gördükleri sporcu adaylarını oluşturdukları yaz sonu altyapı gruplarına çağırdıklarını söyledi.
TESTE TABİ TUTULUYORLAR
Yüzme takımına girmek için en az 2 yıl düzenli antrenmanlara katılması gereken çocuklar, 3 ayda bir 50 metre yüzme dereceleri kayıt altına alınıyor. Gelişim gösterenlerin takibi yapılıyor. İstenen dereceye giren çocuklara lisans çıkartılarak, yarışmalara ve haftada 20 saat çalıştıkları A Takımına katılma hakkı veriliyor. Su topu takımları için ise 8 yaşındaki yüzücülerin fiziki özelliklerine, kuvvetine, top hakimiyetine, düzenli antrenman yapışı ve çift kale maçlardaki performansına bakılıyor.
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahçe | 10 | 7 | 1 | 2 | 29 | 10 | 23 | +19 |
2 | Adana Demirspor | 10 | 6 | 1 | 3 | 21 | 11 | 21 | +10 |
3 | Trabzonspor | 11 | 6 | 2 | 3 | 16 | 13 | 21 | +3 |
4 | Başakşehir FK | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 4 | 20 | +9 |
5 | Beşiktaş | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 | 12 | 19 | +7 |
6 | Konyaspor | 10 | 5 | 2 | 3 | 10 | 4 | 18 | +6 |
7 | Galatasaray | 9 | 5 | 2 | 2 | 10 | 7 | 17 | +3 |
8 | Kayserispor | 10 | 5 | 4 | 1 | 14 | 10 | 16 | +4 |
9 | Gaziantep FK | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 12 | 15 | +3 |
10 | Kasımpaşa | 10 | 4 | 5 | 1 | 9 | 19 | 13 | -10 |
11 | Fatih Karagümrük | 10 | 3 | 4 | 3 | 19 | 18 | 12 | +1 |
12 | Alanyaspor | 10 | 3 | 4 | 3 | 14 | 19 | 12 | -5 |
13 | Sivasspor | 11 | 2 | 5 | 4 | 11 | 14 | 10 | -3 |
14 | Antalyaspor | 10 | 3 | 6 | 1 | 13 | 19 | 10 | -6 |
15 | Giresunspor | 9 | 2 | 5 | 2 | 6 | 13 | 8 | -7 |
16 | İstanbulspor | 10 | 2 | 6 | 2 | 8 | 17 | 8 | -9 |
17 | MKE Ankaragücü | 9 | 2 | 6 | 1 | 9 | 17 | 7 | -8 |
18 | Hatayspor | 9 | 2 | 6 | 1 | 5 | 14 | 7 | -9 |
19 | Ümraniyespor | 10 | 0 | 7 | 3 | 8 | 16 | 3 | -8 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 10 | 6 | 1 | 3 | 16 | 8 | 21 | +8 |
2 | Pendikspor | 9 | 5 | 1 | 3 | 12 | 4 | 18 | +8 |
3 | Keçiörengücü | 10 | 5 | 2 | 3 | 19 | 15 | 18 | +4 |
4 | Bodrumspor | 9 | 5 | 2 | 2 | 20 | 11 | 17 | +9 |
5 | Boluspor | 8 | 4 | 1 | 3 | 9 | 4 | 15 | +5 |
6 | Sakaryaspor | 10 | 5 | 5 | 0 | 16 | 17 | 15 | -1 |
7 | Çaykur Rizespor | 9 | 3 | 1 | 5 | 12 | 6 | 14 | +6 |
8 | Samsunspor | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 9 | 13 | +3 |
9 | Manisa FK | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 15 | 13 | -2 |
10 | Tuzlaspor | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 9 | 12 | +1 |
11 | Bandırmaspor | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 10 | 12 | -1 |
12 | Altınordu | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 14 | 12 | -3 |
13 | Erzurumspor FK | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 | 13 | 10 | -3 |
14 | Adanaspor | 9 | 1 | 3 | 5 | 13 | 14 | 8 | -1 |
15 | Altay | 10 | 1 | 4 | 5 | 6 | 11 | 8 | -5 |
16 | Göztepe | 8 | 2 | 4 | 2 | 4 | 9 | 8 | -5 |
17 | Gençlerbirliği | 8 | 1 | 4 | 3 | 9 | 14 | 6 | -5 |
18 | Yeni Malatyaspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 9 | 17 | 6 | -8 |
19 | Denizlispor | 10 | 0 | 8 | 2 | 6 | 16 | 2 | -10 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karacabey Belediye Spor | 10 | 6 | 0 | 4 | 13 | 3 | 22 | +10 |
2 | İskenderunspor A.Ş. | 10 | 7 | 2 | 1 | 12 | 5 | 22 | +7 |
3 | Kocaelispor | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 12 | 21 | +8 |
4 | 1928 Bucaspor | 10 | 5 | 1 | 4 | 14 | 6 | 19 | +8 |
5 | Serik Belediyespor | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 9 | 19 | +4 |
6 | 1461 Trabzon FK | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 5 | 17 | +5 |
7 | Zonguldak Kömürspor | 10 | 5 | 3 | 2 | 12 | 10 | 17 | +2 |
8 | Ankara Demirspor | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 5 | 16 | +5 |
9 | Kırklarelispor | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 9 | 16 | +1 |
10 | Etimesgut Belediyespor | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | 8 | 13 | +5 |
11 | Fethiyespor | 10 | 4 | 5 | 1 | 15 | 17 | 13 | -2 |
12 | Sarıyer | 10 | 2 | 3 | 5 | 14 | 15 | 11 | -1 |
13 | Van Spor FK | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 10 | 11 | -1 |
14 | Kastamonuspor | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 9 | 11 | -1 |
15 | Adıyaman FK | 10 | 2 | 4 | 4 | 9 | 11 | 10 | -2 |
16 | Kırşehir FSK | 10 | 1 | 4 | 5 | 9 | 12 | 8 | -3 |
17 | Balıkesirspor | 10 | 2 | 6 | 2 | 7 | 15 | 8 | -8 |
18 | Diyarbekir Spor | 10 | 1 | 6 | 3 | 9 | 18 | 6 | -9 |
19 | Uşak Spor | 10 | 0 | 7 | 3 | 5 | 19 | 3 | -14 |
20 | Pazarspor | 10 | 0 | 8 | 2 | 6 | 20 | 2 | -14 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yeni Mersin İY | 7 | 6 | 1 | 0 | 10 | 4 | 18 | +6 |
2 | 52 Orduspor FK | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | 6 | 13 | +5 |
3 | Karşıyaka | 7 | 4 | 2 | 1 | 9 | 5 | 13 | +4 |
4 | Ağrı 1970 Spor | 7 | 4 | 2 | 1 | 8 | 6 | 13 | +2 |
5 | Belediye Kütahyaspor | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 5 | 12 | +5 |
6 | Hacettepe 1945 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | 8 | 12 | +3 |
7 | Belediye Derincespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | 8 | 12 | 0 |
8 | Karaköprü Belediyespor | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 3 | 10 | +4 |
9 | Çatalcaspor | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 5 | 10 | +3 |
10 | Elazığspor | 7 | 3 | 3 | 1 | 6 | 9 | 10 | -3 |
11 | Şile Yıldızspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 4 | 8 | +1 |
12 | 1954 Kelkit Bld.Spor | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 5 | 8 | 0 |
13 | Nevşehir Belediyespor | 7 | 2 | 3 | 2 | 6 | 8 | 8 | -2 |
14 | 1922 Konyaspor | 7 | 2 | 4 | 1 | 7 | 10 | 7 | -3 |
15 | Edirnespor | 7 | 2 | 5 | 0 | 6 | 10 | 6 | -4 |
16 | Yomraspor | 7 | 1 | 4 | 2 | 4 | 8 | 5 | -4 |
17 | Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü | 7 | 1 | 4 | 2 | 4 | 10 | 5 | -6 |
18 | Eskişehirspor | 7 | 0 | 6 | 1 | 7 | 18 | 1 | -11 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
23/10/2022 | Kasımpaşa | vs | Kayserispor |
23/10/2022 | Adana Demirspor | vs | Konyaspor |
23/10/2022 | Galatasaray | vs | Alanyaspor |
24/10/2022 | Giresunspor | vs | MKE Ankaragücü |
24/10/2022 | Hatayspor | vs | Beşiktaş |
28/10/2022 | Fatih Karagümrük | vs | Galatasaray |
29/10/2022 | Konyaspor | vs | Kasımpaşa |
29/10/2022 | Alanyaspor | vs | Gaziantep FK |
29/10/2022 | Beşiktaş | vs | Ümraniyespor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
23/10/2022 | Bodrumspor | vs | Bandırmaspor |
23/10/2022 | Yeni Malatyaspor | vs | Göztepe |
23/10/2022 | Samsunspor | vs | Boluspor |
24/10/2022 | Adanaspor | vs | Gençlerbirliği |
28/10/2022 | Altınordu | vs | Yeni Malatyaspor |
29/10/2022 | Bandırmaspor | vs | Çaykur Rizespor |
29/10/2022 | Pendikspor | vs | Samsunspor |
29/10/2022 | Sakaryaspor | vs | Altay |
29/10/2022 | Göztepe | vs | Denizlispor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
23/10/2022 | Ankara Demirspor | vs | Zonguldak Kömürspor |
23/10/2022 | Etimesgut Belediyespor | vs | İskenderunspor A.Ş. |
23/10/2022 | Kastamonuspor | vs | Van Spor FK |
23/10/2022 | Kırşehir Futbol Spor Kulübü | vs | 1461 Trabzon FK |
23/10/2022 | Sarıyer | vs | Pazarspor |
23/10/2022 | Serik Belediyespor | vs | Fethiyespor |
23/10/2022 | Uşak Spor | vs | Kırklarelispor |
23/10/2022 | Kocaelispor | vs | Adıyaman FK |
23/10/2022 | Karacabey Belediye Spor | vs | Diyarbekir Spor |
23/10/2022 | 1928 Bucaspor | vs | Balıkesirspor |
23/10/2022 | 1928 Bucaspor - Balıkesirspor | Balıkesirspor ligde deplasmandaki son 5 maçında hiç kazanamadı | 1928 Bucaspor yenilmez |
29/10/2022 | 1461 Trabzon FK - Serik Belediyespor | 1461 Trabzon FK ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi | 1461 Trabzon FK yenilmez |
29/10/2022 | 1461 Trabzon FK - Serik Belediyespor | Serik Belediyespor ligde deplasmandaki son 5 maçında hiç kaybetmedi | Serik Belediyespor yenilmez |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
23/10/2022 | Ağrı 1970 Spor | vs | Şile Yıldızspor |
23/10/2022 | Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü | vs | Hacettepe 1945 |
23/10/2022 | Belediye Kütahyaspor | vs | Elazığspor |
23/10/2022 | Çatalcaspor | vs | 1922 Konyaspor |
23/10/2022 | Yomraspor | vs | Karaköprü Belediyespor |
23/10/2022 | 1954 Kelkit Bld.Spor | vs | Eskişehirspor |
23/10/2022 | Karşıyaka | vs | Edirnespor |
23/10/2022 | Yeni Mersin İdman Yurdu | vs | Nevşehir Belediyespor |
23/10/2022 | 52 Orduspor FK | vs | Belediye Derincespor |